Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Přihlaste se na semináře 5. metodické konference pro učitele němčiny

Přihlaste se na semináře 5. metodické konference pro učitele němčiny
26.9.2023
foto

5. metodická konference pro učitele němčiny na základních, středních a jazykových školách se blíží. Proto bychom vás rádi požádali, abyste si vybrali semináře, které vás budou nejvíce zajímat a inspirovat, a přihlásili se na ně. Rozdělení témat s jednotlivými semináři včetně anotací a přehledu lektorek a lektorů si můžete ve formátu PDF stáhnout zde.

Přihlášení je otevřeno od úterý 26. září od 14:00.

 

Kde se akce uskuteční?

Konference se uskuteční v prostorách hotelu Grandior Hotel Prague Na Poříčí 1052/42 na Florenci na Praze 1 v pondělí 6. listopadu 2023. Jako obvykle budete mít možnost si vybrat semináře, které jsou pro vás nejinspirativnější.

 

Jak hradit svou účast?

Poplatek za přihlášení a účast na všech vybraných seminářích činí 1 490 Kč včetně DPH pro jednoho účastníka. Tento poplatek je možné hradit z Operačního programu JAK:

  • Výzva č. 02_22_002 Šablony pro MŠ a ZŠ I
  • Výzva č. 02_22_003 Šablony pro SŠ a VOŠ I.

Každý účastník obdrží veškeré podklady potřebné pro vyúčtování v projektu šablon pro ZŠ/SŠ.. Nicméně podmínkou pro hrazení z OP JAK šablon (celková časová dotace 8 vyučovacích hodin) je taktéž na praktickém online webináři o evaluačních nástrojích ve výuce jazyka. Termíny pro webinář budou zveřejněny společně s přihlašováním.