FUNPARK

Nová výuková sada angličtiny pro první stupeň ZŠ

FUNPARK je poutavý a zábavný průvodce prvními roky angličtiny. Naším cílem je vzbudit zájem o cizí jazyk a radost z poznávání nového. Chceme rozvíjet jazykový potenciál nejmladších žáků.

Na učební sadě FUNPARK pracují učitelé s mnohaletou praxí, kteří mají na zřeteli potřeby nejmenších žáků, učitelů i české školní prostředí.

FUNPARK pokryje výuku angličtiny od 3. do 5. ročníku. V šestém ročníku bude možné navázat sadou BLOGGERS, případně lze využít pouze první dva díly FUNPARKU a přejít na BLOGGERS již v 5. třídě.

Máme za sebou pilotování FUNPARK 2 ve 4. ročníku.

FUNPARK 2 pilotovalo 558 učitelů na 335 školách.

Během druhého pilotování se podle FUNPARK učilo přes 8 000 žáků.

Autorky výukové sady FUNPARK

Kristýna Elišková

Znám hromadu skvělých učitelů, kteří tráví hodiny nad přípravami, protože jim nabízené materiály nestačí. Znám mnoho prvostupňových učitelek, které se angličtiny děsí, protože si v ní nevěří. A potkala jsem taky pár dětí, které, bohužel, již ve třetí třídě říkají, že je angličtina nebaví. Jestli FUNPARK pomůže komukoliv z nich, pak to má smysl.

Věra Forejtová

Začala jsem učit v době, kdy učitelé neměli k dispozici nic než učebnici, křídu a tabuli. A to mi vůbec nevyhovovalo, celý svůj profesní život jsem snažila se vytvářet „něco navíc“. Práci na učební sadě FUNPARK beru jako vyvrcholení této snahy.  Věřím, že se nám podaří ulehčit práci vyučujícím angličtiny na 1. stupni, kteří se rozhodnou naši pracovní učebnici používat.

Tereza Hnátková

Motivací přidat se do autorského týmu učebnice FUNPARK mi byla potřeba vytvořit materiál, který jsem jako učitelka angličtiny sama postrádala a podobné vnímala i u svých kolegyň. Materiál, který maximálně podpoří učitele při výuce a zároveň žákům umožní aktivní, zábavné a smysluplné učení se cizímu jazyku.

Vstupte do světa zábavné výuky s FUNPARK