Funpark

Nová výuková sada angličtiny pro první stupeň ZŠ

FUNPARK je projekt, jehož cílem je zprostředkovat výuku angličtiny zábavnou formou žákům 3. až 5. ročníků. Na učební sadě FUNPARK pracují učitelé s mnohaletou praxí a na zřeteli mají české školní prostředí.

FUNPARK je poutavý a zábavný průvodce prvním rokem angličtiny.

Naším cílem je vzbudit zájem o cizí jazyk a radost z poznávání nového. Chceme rozvíjet jazykový potenciál nejmladších žáků.

Od září 2021 pilotuje FUNPARK více než 250 učitelů se svými žáky ve všech regionech ČR.

Komponenty Funparku

FUNPARK obsahuje řadu obvyklých komponent, nabídneme vám ale i nové, originální výukové materiály. Výběr a zpracování těchto materiálů vychází z reálné výuky angličtiny na českých školách.

K dispozici jsou následující výukové materiály:

Pro žáky: 

  • dvoudílnou pracovní učebnici s vloženými samolepkami
  • portfolio s žákovskou verzí flashcards, hracími plánky, projekty a integrovanou mapou růstu
  • pracovní listy s domácí přípravou

Pro učitele:

  • učitelské vydání pracovní učebnice s propracovaným metodickým průvodcem
  • učitelskou verzi flashcards
  • příručku pro učitele a asistenty se zaměřením na žáky s SPU
  • testy ke každé lekci ve dvou variantách
  • interaktivní zpracování včetně podpory Klett LMS se správou virtuální třídy
  • hodnotící razítka a maňáska Foxie aj.

FUNPARK pokryje výuku angličtiny od 3. do 5. ročníku. V šestém ročníku bude možné navázat sadou BLOGGERS, případně lze využít pouze první dva díly FUNPARKU a přejít na BLOGGERS již v 5. třídě.

VYŽÁDEJTE SI MATERIÁLY K POSOUZENÍ

Porovnejte FUNPARK s vašimi současnými výukovými materiály. Vyžádejte si pomocí formuláře vzorový výtisk FUNPARK zdarma.

Vyplňte prosím následující údaje:

Jak hodnotí FUNPARK vyučující, kteří ho pilotují?

Jsem moc ráda za spojení učebnice a pracovního sešitu, odpadá nám tím několik komplikací. Velmi ráda využívám připravené kartičky k tématu. Nic nemusím dohledávat, tisknout. Variabilita práce s kartičkami je velká. Jsme malotřídní škola, takže kartičky využívám i pro práci s dalšími třídami. Texty jsou jednoduché, obrázky jednoduché a přitom zajímavé. Pro naši práci a dle mých představ vyhovující.

Dětem se nejvíce líbil komix, jsou nadšené i z celého tématu zábavního parku, oceňují jasnou strukturu učebnice, kterou hned pochopily a také české překlady.

Líbí se nám ilustrace a vtipné příběhy s Foxie, děti to velmi motivuje. Jsme spokojené s grafickou i metodickou formou zpracování.

Super grafické zpracování – jednotné, originální, nepřeplácané, děti už se orientují i v pokynech, jsou zvoleny výstižně.