Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Zřízení jazykové laboratoře pomocí OP Spravedlivá transformace

Zřízení jazykové laboratoře pomocí OP Spravedlivá transformace
20.3.2023
foto

OP Spravedlivá transformace nyní přijímá žádosti o podporu ve výzvě Odborné učebny středních škol. Dotace je určena mj. na podporu práce s digitálními technologiemi. Financovat lze nákup vybavení pro odborné učebny (výukové prostory) a kabinety ve vazbě na cizí jazyky či práci s digitálními technologiemi – elektronika, hardware a software vybavení, učebnice. 

Jaké jsou možnosti, které poskytujeme?

Klett nakladatelství je specialistou ve vývoji interaktivních materiálů pro výuku cizích jazyků na SŠ. Vybavíme Vámi vybranou učebnu notebooky / tablety (dle vaší preference) a dalším příslušenstvím (sluchátka, myši, dokovací stanice aj.) pro žáky, kteří se učí německy. Současně můžeme zajistit i hardware vybavení pro učitele: interaktivní tabuli, učitelský notebook pro řízení aktivit všech žáků atd. A samozřejmě poskytneme žákům i učitelům interaktivní přístupy do portálu mCourser.cz k výukovým sadám Direkt interaktiv 1–3 nebo d.leicht 1–4. To vše včetně zaškolení učitelů němčiny, instalace, případně posílení internetové infrastruktury podle dohody s Vaším správcem sítě. 

 

Shrnutí pro vedení školy

Detailnější shrnutí možností využití dotace z OP Spravedlivá transformace pro zřízení jazykové laboratoře pro německý jazyk naleznete:

  • Karlovarský kraj zde
  • Ústecký kraj zde
  • Moravskoslezský kraj zde

Jak můžeme pomoci vedení školy?

Pokud se Vaše škola chystá využít dotaci z Operačního programu Spravedlivá transformace, rádi se přihlásíme do vypsaného zadávacího či výběrového řízení na dodávku odborné učebny pro výuku cizích jazyků. Máte-li zájem o financování jazykové laboratoře z jiných zdrojů, nabízíme Vám nezávazné zpracování cenové nabídky. Rozdíly mezi financováním z OP ST a IROP SŠ naleznete přehledně zde.

 

Jsme si jistí, že vedení Vaší školy má jistě o OP Spravedlivá transformace podrobnější informace. Pokud však ne, kdykoliv se na nás obraťte. Napište na e-mail klett@klett.cz nebo volejte na telefonní číslo 233 084 110.

Kromě zábavných a vzdělávacích herních zážitků nabízíme na Oficiálna stránka také řadu seminářů a materiálů o zodpovědném hraní, které vznikly ve spolupráci se společností Klett, aby si naši hráči mohli hazardní hry užívat informovaně a bezpečně.