Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Klett Klett blog Novinky z Klettu Klett nakladatelství na konferenci AJŠ

Klett nakladatelství na konferenci AJŠ
18.10.2022
foto

V sobotu 15. října proběhl již 10. ročník Mezinárodní konference AJŠ, tentokrát na téma Moderní přístupy ve výuce jazyků 2022. Klett nakladatelství je pravidelným účastníkem této akce, nevynechali jsme tedy ani tento ročník. 

Na konferenci jste se mohli potkat s naší kolegyní Klárou Šlehoferovou, která zde vedla dvě prakticky zaměřené přednášky – „Stationenlernen: Deutsch lebendig und bunt lernen“ a „Bilder sprechen lassen“. Na první si mohli účastníci „osahat“ populární výuku pomocí stanic, na druhé si návštěvníci vyzkoušeli různé typy aktivit s pomocí fotokartiček. 

Na našem stánku byla k nahlédnutí celá škála Klett materiálů – od rozsáhlých výukových sad až po metodické učebnice pro učitele. Pro němčináře jsme připravili učebnice zaměřené na hravé aktivity (více se o nich můžete dozvědět v našich videích zde), pro španělštináře byly k dispozici hybridní edice učebnic pro střední školy (Nos Vemos hoy) a dospělé studenty (Aula internacional Plus). Angličtináři se mohli naživo seznámit s naším „nováčkem“ a prohlédnout si kompletní materiály k FUNPARK 1. Těší nás obrovský zájem, který nová výuková sada pro první stupeň ZŠ vyvolala. 

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se zase rok.