Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Specialista audiovizuálního obsahu

Společnost Klett nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze je součásti německého koncernu Klett Gruppe, který byl založen v roce 1897. Koncern patří mezi největší nakladatelství v Evropě. Od roku 2005 se česká pobočka věnuje vydávání jazykových učebnic pro základní a střední školy. Začátkem roku 2024 skupina Klett provedla akvizici Nakladatelství Fraus.

Nyní hledáme do svého týmu posilu na pozici Specialista audiovizuálního obsahu.

Náplň práce:

  • Řízení audiovizuální produkce včetně zajištění vystupujících, voiceover, hudby apod.
  • Zodpovědnost za tvorbu audiovizuálního obsahu
    • Produktová komerční videa
    • Výuková a návodná videa
    • Prezentační a podpůrná videa
    • Podcasty
    • Rozhovory
  • Tvorba kreativních konceptů
  • Scénář a režie videí a podcastů
  • Účast na natáčení velkých projektů
  • Samostatné natáčení a střih menších projektů
  • Aktivní vedení nebo řízení rozhovorů s účastníky před kamerou
  • Správa kreativního studia, organizace kalendáře, plánování aktivit
  • Řízení externího kreativního týmu kreativců (kameraman, grafik, animátor)
  • Komunikace s účinkujícími (lektoři, autoři, odb. redaktoři, pracovníci Klettu)
  • Sledování trendů v oblasti audiovizuální produkce
  • Analýza a vyhodnocování uskutečněných aktivit

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 rok
  • Zkušenosti s natáčením a střihem videí
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Vůdčí schopnosti a přirozená autorita
  • Empatie a schopnost vytvořit příjemnou atmosféru při rozhovorech
  • Nápaditost a schopnost vcítit se do cílové skupiny (učitelé na ZŠ a SŠ)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (natáčení probíhá napříč ČR)
  • Anglický jazyk min. na úrovní B1
  • Vlastní zkušenost s natáčením a střihem videí výhodou
  • Orientace na trhu vzdělávání výhodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr, příp. ŽL
  • Flexibilní pracovní režim s možností home-office
  • Technické prostředky pro výkon práce (notebook)
  • Zaměstnání v jedné z největších nakladatelských skupin na světě (největší v ČR)
  • Možnost profesního rozvoje
  • Důkladné zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí podporující kreativitu
  • Zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o pozici, prosím vypracujte kreativní úkol, který naleznete zde, a pošlete nám ho společně s vaším životopisem.

Zaujala vás pozice? Ozvěte se nám.

zpracováním osobních údajůremove.