Přinášíme nápady. Sdílíme zkušenosti.

Konzultant/ka ve vzdělávání – Jihočeský kraj a Vysočina

Společnost Klett nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze je součásti neměckého koncernu klett, který byl založen v roce 1897. Koncert patří mezi největší nakladatelství v Evropě. Od roku 2005 se česká pobočka věnuje vydávání jazykových učebnic pro základní a střední školy.

Nyní hledáme do svého týmu posilu na pozici Konzultant/ka ve vzdělávání – Jihočeský kraj a Vysočina.

Náplň práce:

  • navazování, rozvíjení a udržování dlouhodobých vztahů s učiteli na základních a středních školách
  • poradenství, konzultační činnost, poskytování kompletního zákaznického servisu
  • prezentace nových učebnic včetně jejich digitálních forem
  • kompletní řešení obchodních případů (objednávky, reklamace)
  • pořádání seminářů a workshopů na základních a středních školách
  • aktivní účast na konferencích

Součástí pracovní náplně není telemarketing, telefonické sjednávání schůzek, přímý prodej učebnic na školách ani žádné podobné aktivity. Upřednostňujeme zájemce na dlouholetou spolupráci.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (pedagogické zaměření výhodou)
  • zkušenost s prací na konzultantské/obchodní pozici, segment nakladatelství/školství výhodou, nebo praxe jako vyučující na základní škole či obchodní zástupce
  • důvěryhodnost, spolehlivost, příjemné vystupování, samostatnost, dobré prezentační schopnosti
  • znalost anglického jazyka
  • orientace na trhu učebnic výhodou
  • základní uživatelskou znalost PC (Excel, Word, Outlook)
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič, časté služební cesty po svěřeném regionu

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, příp. ŽL
  • asistenta/asistentku, které plánuje schůzky na jednotlivých školách
  • motivující finanční ohodnocení s bonusovým systémem
  • flexibilní pracovní režim s možností home-office
  • technické prostředky pro výkon práce (notebook, telefon, služební automobil)
  • zaměstnání v jedné z největších nakladatelských skupin na světě (největší v ČR)
  • možnost profesního rozvoje
  • možnost ovlivňovat budoucí směřování vývoje učebnic
  • důkladné zaškolení
  • zaměstnanecké benefity

Zaujala vás pozice? Ozvěte se nám.

zpracováním osobních údajůremove.