Komponenty FUNPARK

FUNPARK obsahuje řadu obvyklých komponent, nabídneme vám ale i nové, originální výukové materiály. Výběr a zpracování těchto materiálů vychází z reálné výuky angličtiny na českých školách.

FUNPARK 1 – žákovský balíček

Žákovský balíček obsahuje:

 • 2dílnou barevnou pracovní učebnici
 • brožurku s domácí přípravou včetně QR kódů s poslechy ve formátu MP3
 • pracovní listy žákovského portfolia
 • poznámkový blok formátu A5
 • unikátní žákovský kód pro vstup do interaktivního portálu IZZI s platností 12 měsíců (na vyžádání lze bezplatně o dalších 12 měsíců prodloužit)

Poslechy z pracovní učebnice a domácí přípravy jsou ke stažení zdarma v metodických materiálech.

FUNPARK 1 – učitelský balíček

Učitelský balíček obsahuje:

 • učitelské vydání pracovní učebnice s metodickým průvodcem
 • 261 zalaminovaných flashcards v krabičce
 • brožurku s tipy na práci s žáky se SPU
 • testy
 • dva materiály, které má k dispozici i žák, tj. žákovské portfolio a domácí přípravu

Tento balíček neobsahuje učitelský kód pro vstup do interaktivního portálu IZZI. Rovněž neobsahuje CD ani DVD s poslechy či videi, ty jsou k dispozici ke stažení zdarma v metodických materiálech.

FUNPARK 1 – prémiový učitelský balíček

Prémiový učitelský balíček obsahuje:

 • učitelský balíček (tj. učitelské vydání pracovní učebnice s metodickým průvodcem, 261 zalaminovaných flashcards v krabičce, brožurku pro podporu žáků s SPU a testy)
 • pracovní listy žákovského portfolia s šanonem pro jeho uložení
 • domácí přípravu včetně QR kódů s poslechy ve formátu MP3 (stejné jako má žák)
 • dále šanon pro uložení žákovského portfolia
 • 3 typy razítek
 • motivační samolepky
 • maňáska lišky Foxie

Tento balíček neobsahuje 2dílnou pracovní učebnici (ta je součástí učitelského vydání pracovní učebnice) a ani učitelský kód pro vstup do interaktivního portálu IZZI. Rovněž neobsahuje CD ani DVD s poslechy či videi, ty jsou k dispozici ke stažení zdarma v metodických materiálech.

FUNPARK 1 – žákovská licence (platnost 12 měsíců)

Žákovská licence pro jednoho žáka daného dílu / ročníku, časově omezená na 12 měsíců, s možností bezplatného prodloužení o dalších 12 měsíců, nepřenosná.

FUNPARK 1 – učitelská licence (platnost 5 let)

Učitelská licence pro jednoho učitele daného dílu / ročníku, časově omezená na 5 let, nezávislá na počtu žáků. Učitelská licence a Školní multilicence se první rok neplatí, jsou zdarma. Po roce (tj. po vyzkoušení výuky dle FUNPARK) je možné zakoupit obě licence s platností 5 let.

FUNPARK 1 – školní multilicence

Přístup do interaktivního portálu pro učitele

Pro přístup do interaktivního portálu s FUNPARK 1 učitelé využijí školní multilicenci. Cena obsahuje učitelské licence pro všechny vyučující angličtiny ve 3. ročníku, kteří budou pracovat s FUNPARK. Je potřeba nahlásit tento počet učitelů proto, abyste získali odpovídající počet licencí. Licence jsou nepřenosné, každá je však využitelná na 3 zařízeních (typicky ve třídě, sborovně, během domácí přípravy). První školní rok je zdarma, platí se až následujících 5 let.

FUNPARK 1 – šanon pro uložení žákovského portfolia včetně samolepek

Tento, na první pohled klasický šanon pro uložení žákovského portfolia, uvnitř skrývá dvě překvapení. Prvním jsou samolepky, díky nimž si mohou žáci celý šanon polepit a odlišit se tak od svých spolužáků, druhým je šikovná kapsa, do které si žáci uloží žákovskou verzi flashcards a další hrací kartičky apod.

FUNPARK 1 – flashcards (261 karet)

Flashcards jsou hravé kartičky formátu A5, které jsou zaměřeny na názornou výuku slovní zásoby. Flashcards jsou součástí učitelské podpory sady FUNPARK

FUNPARK 1 – motivační samolepky

Sada hodnotících a motivačních samolepek obsahuje vedle několika motivů Foxie rovněž pop-artové ikonky a symboly. Sada má celkem čtyři strany.

FUNPARK 1 – razítka (3 typy)

Své žáky můžete motivovat i pomocí razítek s Foxie – EXCELLENT, GOOD JOB a TRY HARDER.

FUNPARK 1 – maňásek  Foxie

Roztomilý maňásek Foxie se stane věrným společníkem během vyučovacích hodin a skvěle podpoří vaši výuku. Žáci si lišku Foxie ihned zamilují.

FUNPARK 1 – brožurka pro žáky s SPU

Jak přistupovat k žákům se SPU, jak s nimi řešit jednotlivá cvičení, co a jak jim může při hodinách angličtiny pomoci – v tomto duchu jsou zpracovány tipy v této příručce.

FUNPARK 1 – testy

Testy jsou vypracovány ve dvou verzích – lehčí a obtížnější. Naším cílem je, aby si děti na cizí jazyk zvykly a používaly ho beze strachu. Známkování testů je nastaveno hodně motivačně, chceme dětem dopřát úspěch.