MOŽNOSTI NASAZENÍ BLOGGERS

První díl Bloggers můžete nasadit v 5. třídě ZŠ bez ohledu na to, jestli vyučujete anglický jazyk od prvního nebo třetího ročníku. Bloggers lze rovněž nasadit v 6. ročníku, avšak pouze v případě, že jste v 5. ročníku nezačali učit podle sady, která je určena pro druhý stupeň. Zbytečně byste tak látku opakovali.
Sada Bloggers není – díky své pozvolnější progresi – určena pro školy z rozšířenou výukou jazyků, nicméně pokud máte jednu skupinu, která nedosáhne vyšší výstupní úrovně než A2, lze Bloggers doporučit i zde.

BLOGGERS PLNĚ PODŘÍZENÉ RVP

Bloggers je 5dílná výuková sada s tím, že požadavky RVP plně pokrývají první čtyři díly.

UPRAVENA PRO ČESKÉ PROSTŘEDÍ DÍKY PRAKTICKÝM UČITELŮM

Vybrali jsme z naší vydavatelské skupiny nejvhodnější koncept a zcela jej přizpůsobili českému prostředí. První díl od září s úspěchem pilotujeme na několika ZŠ po celé ČR, rovněž jsme jej nechali zhodnotit více než 200 expertními evaluátory – praktickými učiteli z celé ČR. Jejich připomínky a komentáře vylepšily všechny segmenty knihy.

DOLOŽKA MŠMT

Koncem ledna 2018 jsme vstoupili do řízení o udělení doložky MŠMT. Kladný výsledek řízení očekáváme na přelomu dubna a května. Budeme vás o této skutečnosti informovat.

POŘÍZENÍ BLOGGERS

Učebnice Bloggers 1 stojí 249 Kč včetně DPH, pracovní sešit 199 Kč včetně DPH. Můžeme vám nabídnout slevu pro školy ve výši 15%. Cena za jeden výtisk učebnice by po této slevě činila 211,65 Kč včetně DPH, za jeden výtisk pracovního sešitu 169,15 Kč.

Modelová kalkulace pořízení Bloggers při studijní skupině v počtu 15 žáků:

Učebnice Bloggers 1:
15 žáků x 211,65 Kč/ks = 3.175 Kč

2dílný prac. sešit Bloggers 1:
15 žáků x 169,15 Kč/ks = 2.537 Kč

==========================

Celkem: 5.712 Kč včetně DPH

Veškeré materiály pro učitele dodáme zdarma. Poštovné ani balné neúčtujeme.

* Plná interaktivní podpora
Součástí pracovního sešitu je unikátní kód (žákovská licence platná 18 měsíců) pro vstup do interaktivního prostředí mCourser.cz. Tento vstup není nijak extra zpoplatněn, získá jej každý žák, který si koupí pracovní sešit za zmíněných 169,15 Kč. Pokud tak učiní všichni žáci v jedné studijní skupině, získává učitel zdarma nárok na učitelskou (časově neomezenou) licenci. Tu si vyžádá na e-mailu bloggers@klett.cz, automaticky ji neposíláme.

* Všechny materiály pro učitele zdarma

Všechny ostatní materiály, důležité pro učitele, jsou součástí Prémiového učitelského balíčku a každý učitel, který se rozhodne vyučovat podle Bloggers, je získá zdarma. Součástí tohoto balíčku jsou: učebnice, pracovní sešit, metodická příručka s DVD (včetně kompletních audio a video podkladů), testy, plakáty a další doplňkové materiály. A samozřejmě časově neomezený přístup na portál mCourser.cz (včetně možnosti využití Klett LMS). Pokud alespoň jedna studijní skupina bude postupovat podle Bloggers, tento balíček si může zdarma vyžádat každý angličtinář na Vaší škole.