Výuková sada pro každého

Snova Klass! nabízí učitelům a žákům 3 atraktivní možnosti využití ve výuce. Záleží jen na vás, vašem výukovém stylu, potřebách vašich žáků a technickém vybavení vaší školy, jaké řešení vyberete.

Učebnice s integrovaným pracovním sešitem Snova Klass! 1 obsahuje unikátní žákovský kód pro přístup k bohatě vybavené interaktivní podpoře a Klett Learning Management System. Jeho využití ve výuce je zcela na zvážení vyučujícího.

S plně interaktivní podporou budete každou hodinu motivovat své žáky k lepším výkonům. Náš portál obsahuje nejen kompletní tištěné materiály, ale i další doplňková cvičení a aktivity.

TRADIČNÍ VÝUKA

Využijte ve výuce tištěnou učebnici a pracovní sešit. Strukturu učebnice s integrovaným pracovním sešitem si můžete prohlédnout ZDE.

VÝUKA S INTERAKTIVNÍ PODPOROU

Propojte tradiční učebnici a pracovní sešit s moderní výukou. Využijte interaktivní podporu výuky, např. formou interaktivní tabule či volitelného využití mobilních telefonů a tabletů.

PLNĚ INTERAKTIVNÍ VÝUKA

Použijte tištěnou učebnici s integrovaným pracovním sešitem včetně plné interaktivní podpory vyučujících i žáků. Pomocí Klett Learning Management System spravujte svou virtuální třídu, připojte své žáky a mějte přehled o jejich výsledcích

KLETT LEARNING MANAGEMENT SYSTEM

Co vám interaktivní portál Klett LMS umožňuje?

# Spojíte žáky do jedné virtuální učebny.

# Organizujete individuální práce žáků i skupin.

# Zadáváte a kontrolujete domácí práci jednotlivých žáků.

# Sledujete vývoj jednotlivých žáků.

# Máte k dispozici přehledné a graficky zpracované údaje.

# Snadno připravíte další doplňkové a metodické materiály.

Podívejte se na ukázku interaktivní výuky s Snova Klass!

SEZNAMTE SE SE SNOVA KLASS! ZDARMA

Chcete se seznámit s učebnicí Snova Klass!? Vyberte si variantu, která vám vyhovuje, vyplňte formulář se žádostí a my vám výtisk doručíme do školy.

VZOROVÝ VÝTISK SNOVA KLASS!

Chcete nahlédnout do učební sady Snova Klass! a poznat, co nabízí? Vyžádejte si zdarma zaslání vzorových výtisků k prvnímu, druhému nebo třetímu dílu: zásilka bude obsahovat kompletní učebnici s integrovaným pracovním sešitem.

Vyplněním formuláře škole nevzniká žádná povinnost ani závazek vůči Klett nakladatelství. Všechny náklady spojené se zasláním vzorových výtisků plně hradí Klett nakladatelství. Vzorky jsou určeny pouze pro učitele cizích jazyků či ředitele škol.

Napište nám, co si přejete

Přejete si dostávat informace o novinkách, produktech a námi pořádaných akcích? 

Vyplňte souhlas a my vás budeme rádi kontaktovat.