OBJEDNEJTE SI ZDARMA VZORKY NUEVA AVENTURA

Chcete se seznámit s učebnicí Nueva Aventura? Vyberte si variantu, která vám vyhovuje, vyplňte formulář se žádostí a my vám výtisk doručíme do školy.

Vyberte si ideální variantu pro vaše potřeby

Vzorový výtisk Nueva Aventura 1

Chcete nahlédnout do učební sady Nueva Avenutra 1 a poznat, co nabízí? Vyžádejte si zdarma zaslání vzorového výtisku učebnice Nueva Aventura 1. díl. Zásilka bude obsahovat učebnici včetně vloženého CD. V balíčku zároveň obdržíte přehled dílů a jednotlivých komponent k výukové sadě Nueva Aventura.

Zapůjčení komplet výukové sady Nueva Aventura 1–2 a Avetura 3

Chcete si projít všechny díly Nueva Aventura a Aventura a seznámit se s jejich obsahem? Pak vám nabízíme možnost si na 30 dní zdarma vypůjčit celou učební sadu. Učební sada obsahuje kompletní učebnice s integrovanými pracovními sešity. Veškeré náklady spojené s doručením a vyzvednutím zapůjčené sady hradí Klett nakladatelství.

Vyplněním formuláře škole nevzniká žádná povinnost ani závazek vůči Klett nakladatelství. Všechny náklady spojené se zasláním vzorových výtisků plně hradí Klett nakladatelství. Vzorky jsou určeny pouze pro učitele cizích jazyků či ředitele škol.

Napište nám, co si přejete

Přejete si dostávat informace o novinkách, produktech a námi pořádaných akcích? 

Vyplňte souhlas a my vás budeme rádi kontaktovat.