Klett nakladatelství s.r.o.
Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3 – Vinohrady
tel.: +420 233 084 110, www.klett.cz, info@klett.czKlett nakladatelství s.r.o., IČO: 49615645, sídlem: Jičínská 2348/10, 130 00 Praha 3 – Vinohrady (dále jen „my“) je nakladatelství, které se zaměřuje na jazykovou literaturu, zejména jazykové učebnice a další učební pomůcky pro jazykovou výuku. Rádi bychom vám nepravidelně, čas od času, zaslali e-mailem nebo sdělili telefonicky informace o:
  • novinkách, které chystáme,
  • nových produktech,
  • seminářích a konferencích, které pořádáme.

V rámci toho od nás můžete také obdržet výukové materiály – časopisy Klett Blätter a Klassnyj žurnal – nebo exkluzivní nabídky, které jsou určené jen odběratelům našich novinek.

Pokud máte zájem o tyto zprávy, uveďte níže svůj e-mail nebo telefon a potvrďte, že nám dáváte souhlas s tímto oslovováním. Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit přes odkaz obsažený v každé zasílané zprávě, během telefonického hovoru, nebo se na nás můžete kdykoli obrátit prostřednictvím kontaktů na našich webových stránkách www.klett.cz (www.vydavatelstvoklett.sk).The Klett Group is one of Europe’s leading education-dedicated enterprises, with 67 companies at 33 sites in 15 countries. The Group’s portfolio encompasses everything from traditional textbooks to modern interactive learning aids; from professional literature to the classics. Moreover, the Klett Group has established itself as the leading private provider of educational and continued education services. The Group companies employ a workforce of 3,605 people and generated a turnover of € 537.3 million in 2016.