OBJEDNEJTE SI ZDARMA VZORKY KLETT MAXIMAL INTERAKTIV

Chcete se seznámit s učebnicí Klett Maximal interaktiv? Vyberte si variantu, která vám vyhovuje, vyplňte formulář se žádostí a my vám výtisk doručíme do školy.

Klett Maximal interaktiv - učebnice

Vyberte si ideální variantu pro vaše potřeby

Vzorová lekce Klett Maximal interaktiv 1

Chcete nahlédnout do učební sady Klett Maximal interaktiv 1 a poznat, co nabízí? Vyžádejte si zdarma zaslání vzorových materiálů k prvnímu dílu: zásilka bude obsahovat první lekci učebnice a první lekci z barevného pracovního sešitu. V balíčku zároveň obdržíte přehled dílů a jednotlivých komponent k výukové sadě Klett Maximal interaktiv.

Zapůjčení komplet výukové sady Klett Maximal interaktiv 1 – 3

Chcete si projít všechny díly Klett Maximal interaktiv a seznámit se s jejich obsahem? Pak vám nabízíme možnost si na 30 dní zdarma vypůjčit učební sadu Klett Maximal interaktiv. Učební sada obsahuje kompletní učebnice a příslušné barevné pracovní sešity. Veškeré náklady spojené s doručením a vyzvednutím zapůjčené sady platí Klett nakladatelství.

Vyplněním formuláře škole nevzniká žádná povinnost ani závazek vůči Klett Maximail interaktiv. Všechny náklady spojené se zasláním vzorových výtisků plně hradí Klett nakladatelství. Vzorky jsou určeny pouze pro učitele cizích jazyků či ředitele škol.

Napište nám, co si přejete

Přejete si dostávat informace o novinkách, produktech a námi pořádaných akcích? 

Vyplňte souhlas a my vás budeme rádi kontaktovat.