Zavřít
Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno:
Heslo:
němčina angličtina španělština francouzština ruština ostatní ZŠ - Lili a Vili
Nemčina
Pro nový školní rok učebnice se slevou 15% Vážení učitelé německého jazyka,

i pro tento školní rok Vám nabízíme slevu 15% nehledě na počet objednaných kusů. Tato sleva se týká jakékoliv výukové sady, tj. jak českých sérií Direkt neu, d.leicht či Genau!, tak i zahraničních monolingvních titulů. První díl nejoblíbenější učebnice němčiny Direkt neu můžete nyní pořídit se slevou 15% nehledě na počet objednaných kusů. Místo 439 Kč včetně DPH zaplatíte po této slevě 373 Kč včetně DPH za jeden výtisk této publikace. Součástí každé učebnice, tj. balíčku, je vždy učebnice s integrovaným pracovním sešitem, audio CD, cvičebnice německé gramatiky a souhrn nejčastějších chyb.

Na každých 15 objednaných kusů si můžete vybrat jeden titul z dané série, který Vám zašleme zdarma. Tento titul je třeba specifikovat v objednávce, automaticky jej nezasíláme.

Nezapomeňte, že je k dispozici publikace Direkt neu Intensivtrainer 1, která hlouběji procvičuje látku probíranou v prvém díle Direkt neu. I tu Vám nyní nabízíme se slevou 15%.  Pokud si přejete, aby Vaši žáci využívali při přípravě kromě učebnice Direkt neu 1 také Intensivtrainer 1, můžeme Vám nabídnout zvýhodněnou cenu těchto dvou komponent. Místo 542 Kč (373 za učebnice a 169 za Intensivtrainer) můžete obě publikace pořídit za 473 Kč včetně DPH.

I pro novinku d.leicht Vám můžeme nabídnout slevu 15%. Učebnice s pracovním sešitem, poslechovým CD ve formátu MP3 a unikátním kódem do nového e-Learningového portálu včetně práce v Klett Learning Management Systemu stojí 439 Kč, po této slevě pouze 373 Kč. Metodická příručka na DVD bude k dispozici v polovině září. Velmi rádi Vám však pošleme první kapitolu v PDF na Váš e-mail již nyní. Přejete-li si PDF soubor zaslat, napište na nakladatelstvi@klett.cz. Metodickou příručku si můžete vyžádat zdarma, bude-li Vaše objednávka obsahovat více než 15 kusů učebnice d.leicht 1.

Budete-li chtít začít využívat interaktivní učebnici včetně Klett LMS na portále mCourser.cz, vyžádejte si podrobný manuál na klett@klett.cz, zavolejte na telefon 233 084 110 nebo kontaktujte svého odborného konzultanta. Ten je připraven přijet k Vám na školu a vše nastavit přímo ve Vaší učebně.

 

Aktuality

Učebnice němčiny Klett Maximal interaktiv – důležité informace

Učebnice němčiny Klett Maximal interaktiv – důležité informace

Vážení učitelé německého jazyka, přinášíme vám řadu materiálů k sadě Klett Maximal interaktiv online, abyste se mohli věnovat výuce i v této nevšední situaci.

» Více

Genau!

Aktualizovali jsme německou učebnici Genau! a nedílnou součástí je nově i příloha Beruf.

» Více

Pro nový školní rok učebnice se slevou 15% Vážení učitelé německého jazyka,

» Více

Schvalovací doložka k učebnici Team Deutsch

Schvalovací doložka MŠMT pro učebnici Team Deutsch prodloužena s platností do roku 2019.

» Více

Adresa: Jičínská 2348/10
130 00 Praha 3 – Vinohrady
Telefon: +420 233 084 110
Fax: +420 233 084 115
Novinky  |  Souhlas OÚ  |  Semináře  |  Registrace  |  Partneři  |  Kontakty