Výuková sada pro každého

Vyberte si ten nejlepší způsob výuky s Bloggers. Ať už vyznáváte tradiční metody, vyhovujeme vám výuka s interaktivní podporou nebo preferujete plně interaktivní způsob učení. U nás si vybere každý.

S plně interaktivní podporou budete každou hodinu motivovat vaše žáky k lepším výkonům. Náš portál obsahuje nejen kompletní tištěné materiály, ale především připojuje doplňková cvičení, další videa, testy, desetiminutovky, hry, projekty a mnohem více.

Tradiční výuka

TRADIČNÍ VÝUKA
Využijte ve své výuce učebnici a dva díly pracovního sešitu. Strukturu učebnice a sešitu si můžete prohlédnout ZDE.

Výuka s interaktivní podporou

VÝUKA S INTERAKTIVNÍ PODPOROU
Propojte tradiční učebnici a pracovní sešity s moderní výukou. Využijte interaktivní podporu výuky např. formou interaktivní tabule.

Plně interaktivní výuka

PLNĚ INTERAKTIVNÍ VÝUKA
Použijte tištěné učebnice a pracovní sešity včetně plné interaktivní podpory vyučujících i žáků díky aplikaci Klett Learning Management System.

Bloggers z pohledu vyučujících

Jak vnímají učebnice Bloggers a výuku s nimi samotní vyučující?

Klett Learning Management System

Interaktivní portál Klett LMS

V interaktivním portálu Klett LMS naleznete nejen učebnici a pracovní sešit Bloggers, ale také další testy a cvičení.

Co vám Klett LMS umožňuje?

# Spojíte žáky do jedné virtuální učebny

# Organizujete individuální práce žáků i skupin

# Sledujete vývoj jednotlivých žáků

# Máte k dispozici přehledné a graficky zpracované údaje

# Snadno připravíte další doplňkové a metodické materiály

Podívejte se na ukázku interaktivní výuky s Bloggers.

Seznamte se s Bloggers zdarma

Chcete se seznámit s Klett Maximal interaktiv zdarma? Vyberte si variantu, která vám vyhovuje, vyplňte formulář se žádostí a my vám výtisk doručíme do školy.

VYBERTE SI IDEÁLNÍ VARIANTU PRO VAŠE POTŘEBY

Vzorová lekce Bloggers 3

Chcete nahlédnout do učební sady Bloggers 3 a poznat, co nabízí? Vyžádejte si zdarma zaslání vzorových materiálů k třetímu dílu: zásilka bude obsahovat první lekci učebnice a první lekci z pracovního sešitu. V balíčku zároveň obdržíte katalog s jednotlivými komponenty k výukové sadě Bloggers.

Vzorový výtisk Bloggers 1 nebo Bloggers 2

Znáte už materiály Bloggers a chtěli byste je prozkoumat více do hloubky? Objednejte si zdarma vzorový výtisk Bloggers 1 nebo Bloggers 2 (není možné objednat oba výtisky současně). Zásilka bude obsahovat kompletní učebnici a dva pracovní sešity Bloggers.

Vzorový výtisk Bloggers 3

Učíte již podle Bloggers a zajímá vás pokračování úspěšné sady Bloggers? Pak si zdarma objednejte kompletní vzorový výtisk Bloggers 3. Zásilka bude obsahovat neprodejný vzorek učebnice Bloggers 3 a oba pracovní sešity.

Zapůjčení komplet výukové sady Bloggers 1 – 3

Chcete si projít všechny dostupné díly Bloggers a seznámit se s jejich obsahem? Pak vám nabízíme možnost si na 30 dní zdarma vypůjčit učební sadu Bloggers. Učební sada obsahuje kompletní učebnice a příslušné pracovní sešity. Veškeré náklady spojené s doručením a vyzvednutím zapůjčené sady platí Klett nakladatelství.

Vyplněním formuláře škole nevzniká žádná povinnost ani závazek vůči Klett nakladatelství. Všechny náklady spojené se zasláním vzorových výtisků plně hradí Klett nakladatelství. Vzorky jsou určeny pouze pro učitele cizích jazyků či ředitele škol.

Napište nám, co si přejete

Přejete si dostávat informace o novinkách, produktech a námi pořádaných akcích?

Vyplňte nám souhlas a my vás budeme rádi kontaktovat.