Zavřít
Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno:
Heslo:
němčina angličtina španělština francouzština ruština ostatní ZŠ - Lili a Vili
Metodický seminář pro učitele ruského jazyka v Ruském středisku vědy a kultury

Dne 6. 4. 2016 proběhl v Ruském středisku vědy a kultury v Praze metodický seminář pro učitele ruského jazyka. Seminář zahájil vedoucí Rossotrudničestva v ČR Leonid Gamza. Na semináři vystoupila Doc. Natálie Orlova, CSc., autorka učebnic Klassnyje druzja a Klass!, která více než padesáti účastníkům semináře představila již 3. díl učebnice Klassnyje druzja a pohovořila o metodách práce s touto učebnicí. Jako další vystoupila spoluautorka učebnice, Mgr. Jana Körschnerová, která představila Klassnyje druzja v kontextu ŠVP, resp. učebního komplexu Klass!. V závěru semináře vystoupil Anatolij Orlov, autor doplňkových materiálů k učebnicím, který prezentoval nejnovější mapy „Kouzla Ruska“ a „Moskva“.   

Video ze semináře ke shlédnutí zde.

Autor videa: Veronika Novoselova, Ruské středisko vědy a kultury, www.rsvk.cz

Aktuality

Pro nový školní rok učebnice se slevou 15% Vážení učitelé ruského jazyka,

» Více

1. Klett konference učitelů ruštiny

Vážení učitelé ruského jazyka, srdečně Vás zveme na 1. Klett konferenci učitelů ruštiny s tématem „Zábavnější výuka – pro žáky i učitele", kterou pořádá Klett nakladatelství. Konference proběhne v Praze, dne 10. listopadu 2016. Nenechte si ujít metodické workshopy s důrazem na praktické využití ve výuce, kterými Vás budou provázet zkušení pedagogové s praxí ve svém oboru. Konference bude rozdělena do 3 sekcí - pro základní školy, střední školy a společná témata. Jelikož se některé sekce budou prolínat, bude záležet pouze na Vás, jaký workshop si vyberete. Oficiální pozvánku spolu s programem obdržíte v září.

» Více

Metodický seminář pro učitele ruského jazyka v Ruském středisku vědy a kultury

» Více

Azbuka krok za krokem - pracovní listy

Azbuka krok za krokem pomáhá zvládnout studentům obtížné začátky spojené s osvojením azbuky.

» Více

Učebnice Klass! 3

Věříme, že potěšíme stávající, ale i nové uživatele učebnice Klass! V našem nakladatelství vyšel již 3.díl, který studenty středních škol dovede na úroveň B1 dle SERR.

» Více

Klass 2

Druhý díl u moderního učebního kompletu Класс! pro studenty středních škol a gymnázií. Obsah i metodické zpracování celého souboru odpovídá požadavkům SERR.

» Více

Adresa: Jičínská 2348/10
130 00 Praha 3 – Vinohrady
Telefon: +420 233 084 110
Fax: +420 233 084 115
Novinky  |  Souhlas OÚ  |  Semináře  |  Registrace  |  Partneři  |  Kontakty