Zavřít
Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno:
Heslo:
němčina angličtina španělština francouzština ruština ostatní ZŠ - Lili a Vili
Nemčina
Pro nový školní rok učebnice se slevou 15% Vážení učitelé německého jazyka,

i pro tento školní rok Vám nabízíme slevu 15% nehledě na počet objednaných kusů. Tato sleva se týká jakékoliv výukové sady, tj. jak českých sérií Direkt neu, d.leicht či Genau!, tak i zahraničních monolingvních titulů. První díl nejoblíbenější učebnice němčiny Direkt neu můžete nyní pořídit se slevou 15% nehledě na počet objednaných kusů. Místo 439 Kč včetně DPH zaplatíte po této slevě 373 Kč včetně DPH za jeden výtisk této publikace. Součástí každé učebnice, tj. balíčku, je vždy učebnice s integrovaným pracovním sešitem, audio CD, cvičebnice německé gramatiky a souhrn nejčastějších chyb.

Na každých 15 objednaných kusů si můžete vybrat jeden titul z dané série, který Vám zašleme zdarma. Tento titul je třeba specifikovat v objednávce, automaticky jej nezasíláme.

Nezapomeňte, že je k dispozici publikace Direkt neu Intensivtrainer 1, která hlouběji procvičuje látku probíranou v prvém díle Direkt neu. I tu Vám nyní nabízíme se slevou 15%.  Pokud si přejete, aby Vaši žáci využívali při přípravě kromě učebnice Direkt neu 1 také Intensivtrainer 1, můžeme Vám nabídnout zvýhodněnou cenu těchto dvou komponent. Místo 542 Kč (373 za učebnice a 169 za Intensivtrainer) můžete obě publikace pořídit za 473 Kč včetně DPH.

I pro novinku d.leicht Vám můžeme nabídnout slevu 15%. Učebnice s pracovním sešitem, poslechovým CD ve formátu MP3 a unikátním kódem do nového e-Learningového portálu včetně práce v Klett Learning Management Systemu stojí 439 Kč, po této slevě pouze 373 Kč. Metodická příručka na DVD bude k dispozici v polovině září. Velmi rádi Vám však pošleme první kapitolu v PDF na Váš e-mail již nyní. Přejete-li si PDF soubor zaslat, napište na nakladatelstvi@klett.cz. Metodickou příručku si můžete vyžádat zdarma, bude-li Vaše objednávka obsahovat více než 15 kusů učebnice d.leicht 1.

Budete-li chtít začít využívat interaktivní učebnici včetně Klett LMS na portále mCourser.cz, vyžádejte si podrobný manuál na klett@klett.cz, zavolejte na telefon 233 084 110 nebo kontaktujte svého odborného konzultanta. Ten je připraven přijet k Vám na školu a vše nastavit přímo ve Vaší učebně.

 

Aktuality

Genau!

Aktualizovali jsme německou učebnici Genau! a nedílnou součástí je nově i příloha Beruf.

» Více

Německá konference

Workshopy | Semináře | Stationenlernen

Poslední volná místa na 2. německou konferenci v Praze dne 1.11.2017 v nádherných prostorách Kaiserštejnského paláce.

» Více

Metodická konference Klett pro učitele německého jazyka v Brně Deutsch fürs Leben!

» Více

Pro nový školní rok učebnice se slevou 15% Vážení učitelé německého jazyka,

» Více

1. metodická konference Klett pro učitele německého jazyka Deutsch fürs Leben!

Vážení učitelé německého jazyka, vážení metodici, srdečně Vás zveme na 1. metodickou konferenci pro učitele německého jazyka na základních, středních a jazykových školách, kterou organizuje Klett nakladatelství. Setkání se bude konat v Praze, dne 2. listopadu 2016. Nenechte si ujít metodické workshopy s důrazem na praktické využití ve výuce včetně představení inspirativních projektů. Konferencí Vás budou provázet zkušení pedagogové s praxí ve svém oboru. Konference bude rozdělena do 3 sekcí, pro základní školy, střední školy a vzdělávání dospělých. Jelikož se některé sekce budou prolínat, bude záležet pouze na Vás, která témata (popř. které workshopy) si vyberete. Oficiální pozvánku spolu s programem obdržíte v září.

» Více

Direkt neu 2 - drobné úpravy před dotiskem

Vážení učitelé německého jazyka, dovolte, abychom Vás informovali, že jsme před letošním dotiskem druhého dílu Direkt neu 2 provedli drobné úpravy v učebnici samotné. Na základě připomínek vyučujících jsme nechali ještě před dotiskem detailně zkontrolovat druhý díl oblíbené učebnice Direkt neu 2. Kontrolu provedla zkušená rodilá mluvčí a korektorka Mag. Sandra Dudek. Magistra Dudek je velmi pečlivá a důsledná, má zkušenosti s opravami textů různého druhu. Opravy se týkaly převážně oblasti stylistiky, použití členů a chybného slovosledu. Pokud si přejete zaslat seznam těchto oprav, napište na e-mail klett@klett.cz. Může se stát, že se ve Vaší studijní skupině sejde původní vydání a vydání po těchto opravách. Není třeba se ničeho obávat, jelikož obě vydání jsou zcela kompatibilní!

» Více

Videos zu "Netzwerk" - B1

» Více

Videos zu "Netzwerk" - A1

» Více

Videoaufgabe

» Více

Aspekte neu B2 Transkripte, Lösungen, Wortlisten

Jetzt downloaden! - Lösungen, Transkripte und Wortlisten zu Aspekte neu B2 finden Sie ab sofort in der Rubrik Online-Materialien / Downloads.

» Více

Linie 1 - Neue Online-Materialien zum Download

Ab sofort finden Sie zu Linie 1 den Lösungsschlüssel zum Übungsbuch, Arbeitsanweisungen auf Griechisch sowie den Kapitelwortschatz unter "Glossare und Wortlisten" zum kostenlosen Download in der Rubrik "Online-Material/ Downloads".

» Více

Gewinnerin der Internationalen Deutscholympiade bei Ernst Klett Sprachen

Katerina aus Tschechien absolviert derzeit ein Kurzpraktikum bei Ernst Klett Sprachen.Hier berichtet sie uns von ihren Erfahrungen im Verlag. Herzlich willkommen, Katerina!

» Více

Netzwerk B1: Gruppengeschichte

Ab sofort erhalten Sie auch Unterrichtstipps zur Niveaustufe B1. Diese Idee lockert jede Kursstunde auf und funktioniert so: Jeder Teilnehmer schreibt einen Satz (oder auch mehrere) und gibt ihn an einen anderen Teilnehmer weiter. Der Nächste schreibt einen passenden Satz dazu. Das geht so lange, bis am Ende eine Gruppengeschichte entsteht.

» Více

Lernfortschrittstests zu Aspekte neu B2

Egal ob Grammatik, Wortschatz oder Redemittel - mit den kostenlosen Lernfortschrittstests zu jedem Kapitel von Aspekte neu B2 überprüfen Sie sicher und objektiv den Kenntnisstand Ihrer Lernenden. Inklusive Lösungen und Audiomaterialien.

» Více

Schvalovací doložka k učebnici Team Deutsch

Schvalovací doložka MŠMT pro učebnici Team Deutsch prodloužena s platností do roku 2019.

» Více

K sérii DaF Kompakt vydán nový Intensivtrainer A2

Nový doplňkový materiál k sérii DaF Kompakt reviduje, rozvíjí a rozšiřuje slovní zásobu a gramatiku každé kapitoly, obsahuje množství pravopisných cvičení, testy na konci každé kapitoly a klíč ke všem cvičením.

» Více

Nový titul DaF Kompakt Grammatik A1-B1

Tento nový přehled gramatiky poskytuje systematické pokrytí všech gramatických témat v učebnici DaF Kompakt.

» Více

Aktualizovaný Mittelpunkt neu B2 od října 2012

V říjnu 2012 vyjde aktualizované vydání bestselleru Mittelpunkt neu na úrovni B2.

» Více

Den Rakouska

Dne 27. září jsme se jako jediné nakladatelství zúčastnili v sále Rakouské knihovny v Plzni „Dne Rakouska“, pořádaného jazykovou školou EUFRAT (www.eufrat.cz).

» Více

Direkt Neu 1

Na četné požadavky pedagogických pracovníků středních škol připravilo Klett nakladatelství pro školní rok 2011/2012 aktualizované vydání bestselleru: učebnice němčiny pro SŠ Direkt Neu.

» Více

Adresa: Jičínská 2348/10
130 00 Praha 3 – Vinohrady
Telefon: +420 233 084 110
Fax: +420 233 084 115
Novinky  |  Souhlas OÚ  |  Semináře  |  Registrace  |  Partneři  |  Kontakty